Hurtownia Farmaceutyczna

NGK PHARMA

Działalność Hurtowni Farmacutycznej

Poznaj szczegóły działalności Hurtowni Farmaceutycznej NGK Pharma!

NGK Pharma Sp. z o.o.

Firma założona przez trzech partnerów z doświadczeniem w branży farmaceutycznej i medycznej w październiku 2011 roku. Na początku swojej działalności, skupiliśmy się na opracowaniu systemu produkcji maści aptecznych oraz dostarczaniu sprzętu i materiałów eksploatacyjnych pod marką Miksator. W 2018 roku rozpoczęliśmy oferowanie swoich produktów medycznych i suplementów diety pod marką Arcumline, a w 2020 roku przedsiębiorstwo stało się autoryzowanym dystrybutorem w Polsce zaawansowanych technologicznie zrobotyzowanych systemów magazynowania aptecznego firmy Gollmann.

Od 2021 roku firma NGK Pharma Sp. z o.o. rozszerzyła swoją działalność o hurtownię farmaceutyczną, co umożliwiło nam dostarczanie klientom jeszcze większej liczby usług i produktów uzupełniających.

Firma stale dąży do rozwoju i oferowania najlepszych rozwiązań dla branży farmaceutycznej i medycznej.

Nasza Oferta

Jesteśmy przedsiębiorstwem dostarczającym produkty dla branży farmaceutycznej.

Koncentrujemy się na zaopatrywaniu w urządzenia, materiały eksploatacyjne i półprodukty do produkcji recepturowej oraz świadczymy usługi zaopatrzenia aptek w produkty medyczne i farmaceutyczne.

1

Cała gama dostępnych na rynku składników do wyrobu maści aptecznych.

2

Usługi logistyczne
i magazynowe dla aptek
i sieci aptecznych.

3

Indywidualne, konkurencyjne warunki współpracy.

4

Rozwiązania z zakresu magazynowania dla aptek oraz hurtowni.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą znaleźć idealne rozwiązania dla Twojej działalności!

Dane firmy

Znajdź nas na mapie!